Trim Leader, a.s.

Výrobná činnosť

Primárne autopoťahy predstavujú hlavné výrobné zameranie firmy Trim Leader, a.s.Primárnym zameraním spoločnosti Trim Leader, a.s. je strihanie a šitie originálnych textilných a kožených autopoťahov, ktoré sa následne inštalujú do nových automobilov.

V súčasnosti sa v závode Trim Leader, a.s. Košťany nad Turcom v novopostavenej výrobnej hale vyrábajú kompletné sady autopoťahov, vrátane hlavových opierok. Špičková technológia zaisťuje maximálnu naviazanosť na bezpečnostné prvky vozidla ako airbagy či súčasti pasívnej bezpečnosti, ako napr. označenia umiestnenia detských sedačiek značkou ISOFIX.

Skupina AdientSpoločnosť Trim Leader je členom divízie Automotive Experience skupiny Adient, svetového lídra v oblasti sedadiel, dverových systémov, elektronických komponentov a ovládacích a bezpečnostných prvkov pre automobily všetkých významných svetových výrobcov. S viac než 200 závodmi po celom svete dokáže spoločnosť Adient efektívne reagovať na rozmanité požiadavky svojich zákazníkov a dodávať riešenia šité na mieru jednotlivým modelom.